Ga terug
Anderen
Toon origineel

Hentes

Anderen

Full time

DEGermany, Frankfurt am Main

Spoed
Trending

2100.00EUR

Per maand (Brutto)

V0066493

492+ Keer bekeken

Beschrijving

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Functie eisen

Verantwoordelijkheden

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

Wat wij aanbieden

We offer 2100.00 EUR Per maand with 40 hours per week.

Sleutelwoorden

Salaris informatie

Type dienstverband Salaris
Full time 2100.00 EUR Per maand (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

Extra informatie

Type dienstverband

Full time

Beschikbare posities

5

Uren per week

40

Duur van het dienstverband / de opdracht

Ongoing

Keer bekeken

492

Werkdagen

Werkdagen

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Locatiegegevens

Gebaseerd

1 locatie

Locatie

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Accepteer arbeidsmigranten uit het buitenland

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Gemaakt 4 Maanden terug

Vacatures in